Критерії оцінювання теми "ППЗ. Текстовий редактор" завантажити - Всім.ppt

ППЗ. Текстовий редактор

frontpage “ППЗ. Текстовий редактор” Комплектація:
Документ в форматі .docЗавантаження доступне в кінці статті!

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ З ТЕМИ «ПРИКЛАДНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР»

 

Рівні навчальних досягнень

Бали

Критерії навчальних досягнень учнів

 

 

Початковий

1

Учень має уявлення про текстовий редактор (ТР).

2

Учень відрізняє вікно ТР від вікон інших програмних засобів, розпізнає задачі, які можна розв’язати за допомогою ТР.

3

Учень має уявлення про конкретну програму опрацювання текстів та її призначення, про введення інформації до ТР, використання готової програми для одержання певної інформації.

 

 

Середній

4

Учень має початкові знання про введення, редагування інформації в ТР. Уміє завантажувати ТР, набирати текст і зберігати його у вигляді файла.

5

Учень за допомогою вчителя орієнтується у роботі з ТР, вміє самостійно завантажувати ТР. Уміє самостійно вводити та редагувати інформацію.

6

Учень володіє основними навичками роботи у середовищі ТР, вміє самостійно вводити, форматувати й редагувати текстову інформацію.

 

 

 

Достатній

7

Учень у цілому орієнтується у середовищі ТР, знає його основні можливості та правила опрацювання інформації. Вміє самостійно опрацьовувати текстову інформацію, працювати з контекстами, перевіряти орфографію, роздруковувати документи.

8

Учень має сталі навички роботи з об’єктами та фрагментами тексту. Використовує інтерактивну довідкову систему.

9

Учень вільно володіє ТР. Вміє працювати з шаблонами документів. Використовує стильове оформлення документа. Створює власні шаблони та стилі.

 

 

 

 

 

Високий

10

Учень досконало (у межах чинної навчальної програми) знає і використовує можливості текстових редакторів. Самостійно виконує навчальні завдання. Може створювати (можливо, під контролем) документи складної структури, вільно володіє клавіатурою (100 символів за хвилину).

11

Учень знаходить і використовує додаткові джерела інформації. Може самостійно створювати документи складної структури. Вільно володіє клавіатурою (120 символів за хвилину).

12

Має стійкі системні знання про тексторі редактори та продуктивно їх використовує. У процесі виконання завдань виявляє творчий підхід. Володіє клавіатурою на професійному рівні (140 символів за хвилину).

Для завантаження натисніть на зображення - "Завантажити"

{jcomments on}

Додати коментарУвага! Розміщення матеріалів на інших ресурсах заборонено політікою сайту та Законом України "Про авторські та суміжні права"