10 клас Урок №17

frontpage “Табличний процесор” Комплектація:
- презентації 4:3 та 16:9
- поширений та план-конспект уроку
За підр. Ривкінд Й.Я. (1 година) >>Дивитись планування<<
Нова програма. Актуально в 2017-2018 н.р.





Завантаження доступне в кінці статті!
Перед завантаженням ознайомтесь з правилами.
Рекламне оголошення

План-конспект уроку

«___»__________ 20___ року

Урок №.17

Табличний процесор. Введення і редагування даних.

Цілі:

  • навчальна: познайомити учнів з табличним процесором, способами вводу та редагування даних;
  • розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
  • виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку:

  • засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Microsoft Office Excel 2007

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд3)
  1. Де вам траплялися дані, що подані у вигляді таблиці? Наведіть приклади таблиць.
  2. Які ви знаєте об’єкти вікна текстового процесора Word 2007? Поясніть призначення кожного з них.
  3. Які засоби використовуються для навігації в текстовому процесорі Word 2007?

IV. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання (Слайд47-48)

Ознайомитись з інтерфейсом табличного процесора. Зберегти та відкрити збережений документ.

  • Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VI. Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд49)
  1. Що таке табличний процесор? Які можливості він має?
  2. Що таке електронна таблиця? Із чого вона складається?
  3. Які переваги у використанні електронних таблиць порівняно з па­перовими?
  4. У яких сферах діяльності людини зручно використовувати електрон­ні таблиці?

VIІ. Домашнє завдання

Опрацювати параграф 3.1 на сторінках 118 - 129 

Для завантаження натисніть на зображення - "Завантажити"

{jcomments on}

Додати коментар



Увага! Розміщення матеріалів на інших ресурсах заборонено політікою сайту та Законом України "Про авторські та суміжні права"