10 клас Урок №19

frontpage “Практична робота №6” Комплектація:
- презентація уроку
- конспект уроку
За підр. Ривкінд Й.Я. (1 година) >>Дивитись планування<<
Нова програма. Актуально в 2016-2017 н.р.






Завантаження доступне в кінці статті!
Перед завантаженням ознайомтесь з правилами.
Рекламне оголошення

Конспект уроку

«___»__________ 20___ року

Урок №19.Форматування даних, комірок і діапазонів комірок.Практична робота № 6 «Введення даних і форматування таблиць у середовищі табличного процесора».

Цілі:

  • навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, начити форматувати таблиці ;
  • розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Тип уроку: перевірка отриманих навичок та вмінь

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Microsoft Office Excel

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу

  1. Скільки аркушів за замовчуванням містить книга Excel 2007?
  2. Які ви знаєте способи виділення групи об’єктів в Excel 2007?
  3. Як редагується таблиця в Word 2007?

Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Вивчене на уроці під кінець буде потрібно продемонструвати на практиці.

IV. Вивчення нового матеріалу

V. Самостійне виконання завдання

Створіть таблицю та відформатуйте відповідно зразка

 

VI. Підбиття підсумків уроку

1. У яких форматах, можна подати числові дані?

2. Які формати даних потрібно встановити для таких даних: зріст учня, дата народження учня, прізвище учня, домашній номер телефону учня, вартість квитка на потяг, відсоток хлопців від загальної кількості учнів класу?

3. Значення яких властивостей можна встановити для символів у клітинках? Які засоби для цього існують?

4. Значення яких властивостей можна встановити для клітинок електронної таблиці? Які засоби для цього існують?

VII. Домашнє завдання

Опрацювати параграф 3.4 та 3.5

Для завантаження натисніть на зображення - "Завантажити"

{jcomments on}

Додати коментар



Увага! Розміщення матеріалів на інших ресурсах заборонено політікою сайту та Законом України "Про автроські та суміжні права"