Урок №4 для 7 класу - Використання інтернет-ресурсів для спільної роботи. Рівні та способи доступу до ресурсів. - Всім.ppt

7 клас Урок №4

frontpage “Використання інтернет-ресурсів для спільної роботи” Комплектація:
- презентації 4:3 та 16:9
- поширений та план-конспект уроку
- інструкційна картка
- тести для перевірки дз
За підр. Ривкінд Й.Я. (1 година) >>Дивитись планування<<
Нова програма. Актуально в 2018-2019 н.р.




Завантаження доступне в кінці статті!
Перед завантаженням ознайомтесь з правилами.
Рекламне оголошення

План-конспект уроку

«___»__________ 20___ року

Урок №4.

Використання інтернет-ресурсів для спільної роботи. Рівні та способи доступу до ресурсів.

Цілі:

  • навчальна: познайомити учнів з інтернет-ресурсами для спільної роботи та рівнями й способами доступу до даних;
  • розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
  • виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку:

  • засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Google Chrome

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Перевірка ДЗ - Тестування учнів (Слайд3-4)
  • Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд5)
  1. Яким чином ви обмінюєтесь інформацією з друзями в мережі?
  2. Чи доводилось вам пересилати один одному документи?
  3. Які сервіси для обміну даними вам відомі?

IV. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання (Слайд29-30)
  • Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VI. Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд31)
  1. Назвіть основні функції СЕД.
  2. Які існують ключові компоненти СЕД?
  3. Чому СЕД посідає значне місце у сучасному суспільстві?

VII. Домашнє завдання

Опрацювати матеріал. Зареєструватись в сервісі Google – hangouts та виконавши пошук за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. додайте вчителя до чату й напишіть повідомлення вказавши власне прізвище та ім’я.

Для завантаження натисніть на зображення - "Завантажити"

{jcomments on}

Додати коментар



Увага! Розміщення матеріалів на інших ресурсах заборонено політікою сайту та Законом України "Про авторські та суміжні права"