7 клас Урок №9

frontpage “Карти знань” Комплектація:
- презентації 4:3 та 16:9
- поширений та план-конспект уроку
- інструкційна картка
За підр. Ривкінд Й.Я. (1 година) >>Дивитись планування<<
Нова програма. Актуально в 2017-2018 н.р.




Завантаження доступне в кінці статті!
Перед завантаженням ознайомтесь з правилами.
Рекламне оголошення

План-конспект уроку

«___»__________ 20___ року

Урок №9.

Розв’язування компетентнісних задач. Карти знань, їх призначення. Редактор карт знань

Цілі:

  • навчальна: познайомити учнів з асоціативними картами знань та їх призначенням, робота в редакторі карти знань;
  • розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
  • виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку:

  • засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: FreeMind

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд3)
  1. Що таке інформаційна модель?
  2. Назвіть типи моделей та їх характеристики.
  3. Які існують форми подання інформаційної моделі?

IV. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання (Слайд30-31)
  1. Створити на робочому столі папку та назвати її власним прізвищем та ім’ям.
  2. Відкрити програму FreeMind
  3. Натиснувши на овал «Новая карта» вводимо «Пам’ять комп’ютера»
  4. Виділіть текст, збільшіть його та встановіть заливку кольору і тексту за зразком через вкладку «Формат»
  5. Додайте 2 підпорядковіні вузли: «зовнішня» і внутрішня»
  6. Тип підпорядкованих вузлів – овал
  7. Налаштуйте решту вузлів та відформатуйте їх.
  • Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VI. Домашнє завдання

Повторити матеріал з теми «Моделювання»

Для завантаження натисніть на зображення - "Завантажити"

{jcomments on}

Додати коментар



Увага! Розміщення матеріалів на інших ресурсах заборонено політікою сайту та Законом України "Про автроські та суміжні права"