закрити

>>>>>>  Натисніть, щоб дізнатись більше  <<<<<<

8 клас Урок №34

frontpage "Налагодження програм" Комплектація:
- презентація уроку
- конспект уроку
- ПЗ Lazarus >>Завантажити<<
За підр. Ривкінд Й.Я. (2 години) >>Дивитись планування<<
Нова програма. Актуально в 2016-2017 н.р.




Завантаження доступне в кінці статті!
Перед завантаженням ознайомтесь з правилами.
Рекламне оголошення

Конспект уроку

«___»__________ 20___ року

Урок №34. Налагодження програм.

Цілі:

  • навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити шукати логічні та синтаксичні помилки в програмному коді;
  • розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Lazarus

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу

  1. Що таке змінна? Яке її призначення?
  2. Як описати змінну?
  3. Які існують типи даних?
  4. Як перевести рядкові дані в числові і навпаки?

Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Сьогодні ми познайомимось з покроковим виконанням програми для знаходження логічних помилок

IV. Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)

Процес пошуку логічних помилок у проекті з використанням тестових наборів вхідних даних називають тестуванням проекту

Ще одним способом виявлення в проекті логічних помилок є його покрокове виконання, або трасування. Крок виконання проекту - це виконання команд, записаних в одному рядку проекту. У рядку може бути записано одну команду або кілька.

V. Фізкультхвилинка

VІ. Усвідомлення набутих знань

VII. Формування вмінь та навичок

Практичне завдання

«Два потяги виїхали одночасно з однієї станції у протилежних напрямках. Потрібно знайти відстань, на якій вони будуть один від одного через заданий час, якщо відома швидкість кожного потяга». (Час, швидкіть першого потяга та другого вводяться користувачем). До кожного рядка програмного коду має бути коментар з поясненням дій рядка коду.

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIII. Підбиття підсумків уроку

  1. У чому полягає процес тестування проекту?
  2. Поясніть, для чого виконується тестування проекту.
  3. Що таке коментар у проекті? Як можна коментар включити до тексту проекту? Поясніть, для чого в текст проекту включають коментарі.

ІХ. Домашнє завдання

Опрацювати параграф 6.2 сторінка 188-195

Для завантаження натисніть на зображення - "Завантажити"

{jcomments on}

Додати коментар



Увага! Розміщення матеріалів на інших ресурсах заборонено політікою сайту та Законом України "Про автроські та суміжні права"