9 клас Урок №19

frontpage “Етапи комп’ютерного моделювання” Комплектація:
- презентації 4:3 та 16:9
- поширений та план-конспект уроку
- інструкційна картка
- тести для перевірки дз
За підр. Ривкінд Й.Я. (2 години) >>Дивитись планування<<
Нова програма. Актуально в 2017-2018 н.р.




Завантаження доступне в кінці статті!
Перед завантаженням ознайомтесь з правилами.

План-конспект уроку

«___»__________ 20___ року

Урок №19.

Етапи комп’ютерного моделювання.

Цілі:

  • навчальна: познайомити з етапами моделювання та реалізувати моделювання відповідно поставленої задачі на основі середовища розробки програм Lazarus;
  • розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
  • виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку:

  • засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Lazarus

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Тестування учнів (Слайд3-4)
  • Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд5)
  1. Що таке модель об’єкта або явища? Які існують типи моделей за способом подання?
  2. У яких формах можна подати інформаційні моделі?
  3. Які види інформаційних моделей можуть бути подані з використанням графічних редакторів, редакторів презентацій, текстових процесорів?

IV. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання (Слайд42-43)

Інструктаж вчителя. Роздача інструкційних карток.

  • Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VII. Підбиття підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд44)
  1. Які етапи комп’ютерного моделювання ви знаєте? Схарактеризуйте кожен з них.
  2. Що таке комп’ютерний експеримент? Наведіть приклади.

VIIІ. Домашнє завдання

Опрацювати параграф 5.1. Виконати завдання 1Б та 3А (ст. 142) Підготуватись до практичної роботи

Для завантаження натисніть на зображення - "Завантажити"

{jcomments on}

Додати коментар



Увага! Розміщення матеріалів на інших ресурсах заборонено політікою сайту та Законом України "Про автроські та суміжні права"