закрити
Шановні, користувачі!

29.01.2017 завершується термін безкоштовного (пробного)
доступу до матеріалів сайту. В результаті чого залишиться
отримання матеріалів лише за умовами підписки. Саме до цього
часу (29.01.2017) діє акційна ціна на матеріали, тому у Вас є
час придбати підписку за зниженими цінами.


--------
З повагою, Василь Цупа
image
На допомогу вчителю інформатики На сайті ви знайдете: презентації, конспекти, відеоматеріали, фізкультхвилинки, відповіді до робочого зошита та багато іншого.

9 клас Урок №21

frontpage “Використання веб-браузера” Комплектація:
- презентація уроку
- конспект уроку
За підр. Ривкінд Й.Я. (1 година) >>Дивитись планування<<
Нова програма. Актуально в 2016-2017 н.р.






Завантаження доступне в кінці статті!
Перед завантаженням ознайомтесь з правилами.
Рекламне оголошення

Конспект уроку

«___»__________ 20___ року

Урок №21. Використання та настроювання веб-браузера.

Цілі:

  • навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити використовувати та налаштовувати браузер;
  • розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Chrome

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу

  1. З чого складається мережа Інтернет?
  2. Які організації називають первинними провайдерами?
  3. Чим, на вашу думку, викликане стрімке зростання кількості комп’ютерів, підключених до мережі Інтернет, та її користувачів?
  4. Що називається доменним іменем? Наведіть приклади доменних імен.
  5. Назвіть відомі вам служби Інтернету та поясніть їх призначення. Які протоколи розроблені для кожної служби?

Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Сьогодні ми ближче познайомимось з програмою для перегляду інформації в мережі

IV. Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)

Веб-сервер – спеціальний комп’ютер інформацію на якому може переглядати кожен користувач інтернету

Веб-сторінка – це електронний документ, підготовлений для розміщення в мережі Інтернет.  Вебсторінка може містити текст, малюнки та інші  дані, а її основним елементом є гіперпосилання.

Гіперпосилання – це фрагмент тексту, малюнок або кнопка, клацнувши на які, можна відкрити інший об’єкт або перейти на наступну веб-сторінку.

Сукупність усіх вебсторінок,  розміщених у мережі Інтернет, називають послугою WWW (від англійського World Wide Web, що в перекладі українською означає всесвітнє павутиння).

V. Фізкультхвилинка

VІ. Усвідомлення набутих знань

VII. Формування вмінь та навичок

Практичне завдання

Знайти та додати до закладок 3 різні зображення Лесі Українки помістивши їх у відповідну папку

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIII. Підбиття підсумків уроку

1. Продовж речення: «Веб-сторінка– це…».

2. Що означають літери WWW?

3. Поясни, як здійснюється перехід між вебсторінками.

4. Роздивись уважно малюнок і поясни, на якому об’єкті  встановлено курсор і чому в нього такий вигляд.

ІХ. Домашнє завдання

Опрацювати вивчений матеріал

Для завантаження натисніть на зображення - "Завантажити"


Залишити коментарій

Увага! Розміщення матеріалів на інших ресурсах заборонено політікою сайту та Законом України "Про автроські та суміжні права"