«___»__________ 20___ року
Урок №51.
Конструювання сайтів.
Цілі:
- навчальна: навчити конструювати власні сайти за допомогою Google Sites;
- розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
- виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
- засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Google Chrome
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
ІІІ. Актуалізація опорних знань
- Тестування учнів (Слайд3-4)
- Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд5)
- Які групи елементів можна виділити на веб-сторінці? Охарактеризуйте кожну групу.
- Що таке контент веб-сторінки?
- Поясніть особливості різних видів веб-сторінок залежно від їх вмісту.
- Чим відрізняється домашня сторінка веб-сайта від інших інформаційних сторінок?
- Поясніть особливості різних видів веб-сторінок залежно від технологій, використаних при їх створенні.
IV. Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.
V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
- Практичне завдання (Слайд37-38)
Створіть невеликий веб-ресурс на одну із тем: видатні інформатики, новинки ІТ технологій, щоденник здоров’я.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VI. Підведення підсумків уроку
- Бесіда за питаннями (Слайд39)
- Які засоби можна використовувати для розробки веб-сторінок? Поясніть їх переваги та недоліки.
- Що таке система управління веб-контентом? Назвіть відомі вам системи управління вмістом веб-сайта.
VIІ. Домашнє завдання
Підготуватись до практичної роботи та наповнити контентом власний сайт.