закрити
З 2017 року на сайті доступне завантаження матеріалів в двох напрямках:

  1. Безкоштовне завантаження матеріалів. Матеріали будуть доступні лише на 1 робочий тиждень відповідно до календарного планування, зі зміною робочого тижня матеріали будуть поступово безкоштовно відкриватись на сайті.
  2. Платне завантаження засобом підписки. (Якщо Ви раніше підтримували проект, то по Вашому зверненню будуть відкриті матеріали на суму раніше оплаченої підтримки) . Для тих хто не бажає обмежувати себе в завантаженні файлів може придбати річну (на 1 навчальний рік), або семестрову (на вибраний семестр) підписку де ви отримаєте логін та пароль до закритого сервера та зможете завантажити уроки без обмежень в умовах тарифу.

Читати детальніше
image
На допомогу вчителю інформатики На сайті ви знайдете: презентації, конспекти, відеоматеріали, фізкультхвилинки, відповіді до робочого зошита та багато іншого.

Delphi7

frontpage “Delphi7” Комплектація:
Архів з усім потрібним ПЗ
Платформа: PC
OS: Windows XP, Windows 7
Системні вимоги:
* Процесор: Intel Pentium 500 МГц і вище
* Оперативна пам’ять: 256 Мб і вище
* HDD: від 700 Мб
Мова ПЗ: English
Пігулка: в наявності crack
Особливості встановлення: ПРОГРАМА ПРИ ВСТАНОВЛЕННІ ВИДАЄ ПОМИЛКУ! ПРИ ПОЯВІ ДАНОГО ДІАЛОГОВОГО ВІКНА ПОТРІБНО НАТИСНУТИ IGNORE.  На продуктивність роботи даний баг ніяким чином не впливаєЗалишити коментарійУвага! Розміщення матеріалів на інших ресурсах заборонено політікою сайту та Законом України "Про автроські та суміжні права"