|

Уроки доброчесності

Курс розроблений для 3–4 класів та відповідає Держстандарту початкової освіти.

Про що курс та з чого він складається

🔲 Уроки доброчесності для 3-4 класів – простий інструмент для впровадження ідей, закладених у концепції Нової української школи.
🔲 Ми пропонуємо навчати через дослідження цінностей, розуміння необхідності дотримуватися правил та антикорупційний урок
Матеріали складаються з Путівника для вчителя з докладним конспектом, Путівника для учня (тут дитина може писати свої роздуми, проходити самооцінювання та вирізати щось для поробки) та рамкового документа.

🔲 У цьому відео про рамковий документ, який складається з трьох змістових блоків:
🔰 перший містить докладне пояснення терміну «суспільна доброчесність», підходів до навчання її в різних країнах. Його розробила команда “ЕдКемп Україна”. В його основу, зокрема, ліг рамковий документ Організації економічного співробітництва та розвитку
🔰 другий розповідає про вікові особливості дітей, які потрібно враховувати для навчання доброчесності: коли діти можуть свідомо діяти задля блага спільноти, коли виховується моральна поведінка й чому є проблеми з контролем дій у дітей початкової школи. Цю частину підготувала сімейна й дитяча психологиня Світлана Ройз.
🔰 третій – методичні рекомендації до уроків. Їх розробили співавторки навчальних матеріалів Світлана Олексюк, Інна Большакова та Ольга Мірошникова. У цю частину вміщені відповіді на запитання вчительства, як користуватися матеріалами, інтегрувати їх у навчання тощо.
🔰 бонусом є стаття соціологині та дослідниці цінностей Вікторії Бриндзи, яка вводить нас глибше в український контекст та цінності українського суспільства.  Вона дає зрозуміти, що для реального навчання доброчесної поведінки дуже важливі середовище та як побудовані стосунки між учителями та учнями.

Завантажити уроки доброчесності

Похожие записи

Добавить комментарий